Kurumsal

Bodrum Otelciler Birliği, 5253 sayılı Dernekler Kanunun esaslarına uygun olarak Türkiye’nin önemli turizm merkezi olan Bodrum ve çevresinde bulunan 1-5 arası otelleri, tatil köyleri, pansiyonları, restaurantları, barları, Özel belgeli oteller, Oberj oteller, Moteller, pansiyonlar ve diskoları tek bir çatı altında toplanması ve turistik gelişim yaratmak yolu ile bölgenin ve ülke turizminin gelişmesine katkıda bulunmak, üyelerimiz ile iletişimin sağlanması , sorunlarına eğilme, otelcilik yönünde bilinçlendirme , pazarlarını geliştirme , kurumsal niteliği gereği kendi çevresi içinde ve ulusal bazda etkin tanıtım ve pazarlama stratejilerini takip etmek uygulamak amacıyla kurulmuştur.

-Başta turizm ve vergi mevzuatı olmak üzere üyelerimize güncel olarak mevzuatla ilgili bilgiler verilmektedir.

-Başta Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere üyelerimizin diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilgili sorunlarının çözümüne yardımcı olunmaktadır.

-Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olarak toplantılarda Bölgemizin ve Üyelerimizin sorunlarını dile getirir.

-Derneğimiz aracılığıyla fiyat tarifeleri her yıl toplu olarak Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne tasdik ettirilmektedir.

-Yurt içi Yurt dışı fuarlara katılıp stantında üyelerinin tanıtımını yapar.

-Boder yönetim, Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu olarak toplantılarda bölgemizin ve üyelerimizin sorunları dile getirir.

 

BODER üyesi olmak için; 

Aşağıda yer alan linki kullanarak " ÜYELİK BAŞVURU Formu"nun bir örneğini bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu formun ilgili alanlarını doldurduktan sonra yazıcınızdan (printer) dökümanın bir çıktısını alıp 0252 316 88 73 numaralı faksa aktarmanız halinde kurumunuz bilgileri incelendikten sonra tesisiniz adına derneğimizde bir inceleme dosyası açılacak ve en kısa sürede dernek yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK BAŞVURU FORMU